Plan lekcji 2018/2019

         PODZIAŁ GODZIN     

          

 

R.szkolny 2018/2019

Ważny od 20.V.2019 r.

Wychowawca Justyna Skakuj

 

I

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

1

8.00 – 8.45

Informatyka

1

2

8.50 – 9.35

Język niemiecki

2

3

9.40 – 10.25

Wiedza o kulturze/ Historia

3

4

10.35 – 11.20

Wiedza o kulturze/ Historia

4

5

11.30 – 12.15

Zajęcia rewalidacyjne

5

6

12.25 – 13.10

Zajęcia logopedyczne

6

7

13.10 – 13.55

 

7

8

14.00 – 14.45

 

8

 

 

 

 

WTOREK

 

 

 

 

1

8.00 – 8.45

Zajęcia rewalidacyjne – W.

1

2

8.50 – 9.35

Matematyka

2

3

9.40 – 10.25

Język niemiecki

3

4

10.35 – 11.20

Wiedza o społeczeństwie

4

5

11.30 – 12.15

Język angielski

5

6

12.20 – 13.05

Język polski

6

7

13.10 – 13.55

Język polski

7

8

14.00 – 14.45

 

8

 

 

 

 

ŚRODA

1

8.00 – 8.45

Geografia

1

2

8.50 – 9.35

Religia

2

3

9.40 – 10.25

Matematyka

3

4

10.35 – 11.20

Fizyka/ Język angielski

4

5

11.30 – 12.15

Fizyka/ Język angielski

5

6

12.20 – 13.05

Biologia

6

7

13.10 – 13.55

Wychowanie fizyczne

7

8

14.00 – 14.45

Wychowanie fizyczne

8

CZWARTEK

1

7.10 – 7.55

Podstawy przedsiębiorczości

 

2

8.00 – 8.45

Podstawy przedsiębiorczości

1

3

8.50 – 9.35

Edukacja dla bezpieczeństwa

2

4

9.40 – 10.25

Język polski

3

5

10.35 – 11.20

Język polski

4

6

11.30 – 12.15

Lekcja wychowawcza

5

7

12.20 – 13.05

Zajęcia rewalidacyjne – H.

6

8

13.10 – 13.55

 

7

 

14.00 – 14.45

 

8

PIĄTEK

1

7.10 – 7.55

Chemia

 

2

8.00 – 8.45

Język angielski

1

3

8.50 – 9.35

Matematyka

2

4

9.40 – 10.25

Język angielski

3

5

10.35 – 11.20

Historia

4

6

11.30 – 12.15

Matematyka

5

7

12.30 – 13.15

 

6

8

13.10 – 13.55

 

7

 

14.00 – 14.45

 

8

                           

 

R.szkolny 2018/2019

Ważny od 20.V.2019 r.

Wychowawca Radosław Skakuj

 

II

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

1

8.00 – 8.45

Lekcja wychowawcza

1

2

8.50 – 9.35

Język angielski

2

3

9.40 – 10.25

Język niemiecki/ Z. rewalidacyjne – M.

3

4

10.35 – 11.20

Język polski

4

5

11.30 – 12.15

Kanon literatury polskiej

5

6

12.20 – 13.05

Język angielski

6

7

13.10 – 13.55

Z. logopedyczne  – S

7

8

14.00 – 14.45

 

8

 

 

 

 

WTOREK

 

 

 

 

1

8.00 – 8.45

Matematyka – dyd. – wyr.

1

2

8.50 – 9.35

Język niemiecki/ Z. rewalidacyjne – S.

2

3

9.40 – 10.25

Matematyka  

3

4

10.35 – 11.20

Język angielski

4

5

11.30 – 12.15

Historia i społeczeństwo

5

6

12.20 – 13.05

Geografia

6

7

13.10 – 13.55

Geografia

7

8

14.00 – 14.45

Ekonomia w praktyce

8

 

 

 

 

ŚRODA

1

8.00 – 8.45

Religia

1

2

8.50 – 9.35

Geografia

2

3

9.40 – 10.25

Geografia

3

4

10.35 – 11.20

Matematyka

4

5

11.30– 12.15

Matematyka

5

6

12.20 – 13.05

Historia i społeczeństwo

6

7

13.10 – 13.55

Język polski

7

8

14.00 – 14.45

Z. logopedyczne – M.

8

CZWARTEK

1

8.00 – 8.45

Język polski

1

2

8.50 – 9.35

Język polski

2

3

9.40 – 10.25

Język angielski

3

4

10.35 – 11.20

Język angielski

4

5

11.30 – 12.15

Wiedza o społ./ J. polski

5

6

12.20 – 13.05

Wiedza o społ./ J. polski

6

7

13.10 – 13.55

 

7

8

14.00 – 14.45

 

8

PIĄTEK

1

8.00 – 8.45

Z. rewalidacyjne – S.

1

2

8.50 – 9.35

Język angielski

2

3

9.40 – 10.25

Matematyka

3

4

10.35 – 11.20

Matematyka

4

5

11.30 – 12.15

Wiedza o społ./ J. polski

5

6

12.20 – 13.05

Wiedza o społ./ J. polski

6

7

13.10 – 13.55

Wychowanie fizyczne

7

8

14.00 – 14.45

Wychowanie fizyczne

8

 

 

 

             

Dodatkowe informacje